- For use with standard gas stab cartridges
- Piezo ignition
- Temperature range up to maximum 280°C
- With ignition fuse
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 70617
| Oven type: | Gas oven for outdoor |
| ignition: | Piezo |
| Power: | 1.1 kW |
| Gas consumption: | 78 g/h |
| Content in litres: | 30 l |
| Depth: | 330 mm |
| Width: | 470 mm |
| Height: | 330 mm |
| Weight: | 9.6 kg |
Notwendiges Zubehör
Recommended Accessories
942000
80267
70341
804275
70669
713515
66387
918105
804195
66376
941071
919064
70330
70306
70303
64225
60122
47154