- High quality brushed nickel door handles
- Metallic effect control knobs
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 70303
Further specifications:
- Oven power: 1.6 kW
- Grill power: 1.6 kW
| Oven type: | Einbau-Grill & Back-Ofen Kombi |
| gas pressure: | 30 mbar |
| ignition: | Elektronisch |
| Power: | 3.2 kW |
| Gas consumption: | 130 g/h |
| Voltage: | 12 V |
| Content in litres: | 36 l |
| Depth: | 440 mm |
| Width: | 456 mm |
| Height: | 445 mm |
| Weight: | 13.5 kg |
Ofentür komplett für Einbau-Backofen 70302/70303
Grill Thermocouple Duplex f.SOG7XXXX
70617
70669
66387
918105
804275
804195
80267
919064
70663
70440
70301
47154