- High-quality door handles in brushed nickel
- Metal effect control knobs
- Black glass doors
€554.50 *
Prices incl. VAT plus shipping costs
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
- Order number: 70301
| Oven type: | Backofen |
| gas pressure: | 30 mbar |
| ignition: | Elektronisch |
| Power: | 1.1 kW |
| Gas consumption: | 72 g/h |
| Voltage: | 12 V |
| Content in litres: | 23 l |
| Depth: | 440 mm |
| Width: | 418 mm |
| Height: | 335 mm |
| Weight: | 13.5 kg |
Related links to "Built-in oven from Thetford - 420"
1
E8477: Griff f.Backofen 70301
Griff f.Ofentür Backofen 70301
Griff f.Ofentür Backofen 70301
€109.68
1
E10810: Ofentür komplett f.70301
Ofentür komplett für Backofen 70301 (SOV4205)
Ofentür komplett für Backofen 70301 (SOV4205)
€218.28
1
E10811: Glas innen Ofentür 70301
Glas innen Ofentür Backofen 70301 (SOV4205)
Glas innen Ofentür Backofen 70301 (SOV4205)
€73.31
707619
€1,270.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
804195
€17.95
*
2 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
2 immediately available
66376
€3,858.00
*
7 x available at the central warehouse
7 available
70617
€259.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
850370
€749.00
*
Only 2 x available at the central warehouse
Only 2 avilable
70669
€299.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
70440
€429.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
70303
€549.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment