- 2-burner with safety pilot
- High-quality 8 mm safety glass
- 2.8 kW
€399.00 *
Prices incl. VAT plus shipping costs
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
- Order number: 70180
Further specifications: Position of controls: Bottom Sink position: Right Matching pop-up... more
Further specifications:
- Position of controls: Bottom
- Sink position: Right
- Matching pop-up waste: Type E
| Stove type: | Spüle-Kocher-Kombi |
| Number of burners: | 2 |
| Power: | 2.8 kW |
| gas pressure: | 30 mbar |
| Gas consumption: | 204 g/h |
| ignition: | Manuell |
| Ignition fuse: | Ja |
| Installation dimension depth: | 280 mm |
| Installation dimension width: | 735 mm |
| Depth: | 334 mm |
| Width: | 765 mm |
| Height: | 136 mm |
| Weight: | 5 kg |
| colour: | Schwarz |
| material: | Edelstahl |
| Material plate: | Sicherheitsglas |
| Strength: | 8 mm |
Related links to "Hob/sink combination - 2-burner with safety glass"
1
E705573: Carbest Drehknopf verzink
CARBEST Drehknopf verzinkt für Gaskochfeld
CARBEST Drehknopf verzinkt für Gaskochfeld
€12.90
1
E705580: Carbest Stopper Glasplatt
CARBEST Stopper Glasplatte Carbest Kochfeld
CARBEST Stopper Glasplatte Carbest Kochfeld
€4.95
1
E705570: Carbest Thermoelement
CARBEST Thermoelement für Gaskochfeld
CARBEST Thermoelement für Gaskochfeld
€22.30
1
E705574: Carbest Brennerkranz SR
CARBEST Brennerkranz SR groß für Gaskochfeld
CARBEST Brennerkranz SR groß für Gaskochfeld
€17.20
1
E705575: Carbest Brennerdeckel SR
CARBEST Brennerdeckel SR schwarz für Gaskochfeld
CARBEST Brennerdeckel SR schwarz für Gaskochfeld
€14.30
1
E705577: Carbest Gumminoppe Gitter
CARBEST Gumminoppe für Gitter Gaskochfeld
CARBEST Gumminoppe für Gitter Gaskochfeld
€1.40
1
E705578: Carbest Brennerkranz AUX
CARBEST Brennerkranz AUX klein für Gaskochfeld
CARBEST Brennerkranz AUX klein für Gaskochfeld
€14.30
1
E705579: Carbest Brennerdeckel AUX
CARBEST Brennerdeckel AUX schwarz für Gaskochfeld
CARBEST Brennerdeckel AUX schwarz für Gaskochfeld
€11.50
1
E705572: Carbest Zündkerze
CARBEST Zündkerze für Gaskochfeld
CARBEST Zündkerze für Gaskochfeld
€22.30
1
E705576: Carbest Gitterrost silber
CARBEST Gitterrost für Gaskochfeld
CARBEST Gitterrost für Gaskochfeld
€12.90
70798
€364.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
70805
Content
1 pcs.
€299.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
70580
€329.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
70558
€279.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
70312
€359.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment