LED-Flexleuchte schw.USB
Cara Flexleuchte schwarz,2xUSB-C + 1xUSB Ladebuchse im Sockel
€32.90 *
Prices incl. VAT plus shipping costs
2 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
2 immediately available
- Order number: 83628
Weitere Spezifikationen: Nicht dimmbar more
Weitere Spezifikationen:
- Nicht dimmbar
| kind: | Leseleuchte |
| Voltage: | 12 V |
| Watt: | 1.9 W |
| Length: | 250 mm |
| Cable length: | 0.2 m |
| colour: | Schwarz |
| Light color: | 4200 K |
| Luminous flux: | 182 lm |
| Energy efficiency class: | F |
Related links to "LED-Flexleuchte schw.USB"
52491
€9.95
*
1 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
1 immediately available
832800
€13.90
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
83612
€51.90
*
3 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
3 immediately available
83611
€42.90
*
1 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
1 immediately available
830346
€26.90
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
83591
€44.95
*
2 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
2 immediately available
83590
€45.95
*
1 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
1 immediately available
83306
€67.50
*
Items limited available at the central warehouse
Limited available
52491
€9.95
*
1 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
1 immediately available