- geschikt voor bestuurders-/passagierszijde
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 59655
Geeignet für folgende Fahrzeugmodelle:
- VW Crafter 2006-2016
- MB Sprinter W906 2006-2018
- MB Sprinter ab 2019
| voertuigtype: | VW Crafter + Mercedes Sprinter |
| bouwjaar van voertuigen: | 2006-2016 |
| installatieplaats: | Fahrerseite & Beifahrerseite |
| Lengte: | 466 mm |
| Breedte: | 455 mm |
| Hoogte: | 53 mm |
| stoffelijk: | Stahl |
| kleur: | Schwarz |
| Gewicht in kilogram: | 8.8 kg |
59634
59633
53199
1569005
M36240
M31344
M315006
M315004
M315002
M31880
70553
59532
59476