watertank MB Sprinter, VW LT vanaf jaar 97
54 liter, links, compleet met deksel
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 61047
| Inhoud in liters: | 54 l |
| Lengte: | 1700 mm |
| Hoogte: | 320 mm |
| Breedte: | 235 mm |
| Gewicht in kilogram: | 6.4 kg |
| stoffelijk: | PE |
| kleur: | Anthrazit |
| installatieplaats: | Unterflur links |
834512
M61061
61059
57092
61015
61018
61084
57168
59713
64114
66420
660571
660575
93957
93958
M400256
61083
5250019
M32205
M36417
M51634
M53373
M53375
M141145
61042
707102
642004
642005
316017
93959
43459
1569003
E0088