- Voor zelfbouwers
- Extra lichte aluminium profielen (gewicht ca. 35 kg)
- Belastbaar tot max. 300 kg
- 12 V voeding
- Traploos in hoogte verstelbaar, variabele bedhoogte en ruimtebesparende slaapmogelijkheid
- Inclusief comfortmatras met luchtdoorlatende hoezen
- Onderhoudsvrij
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 93958
Het product is onderhoudsvrij. Elk onderdeel is van hoge kwaliteit, tot en met de lamellendoppen voor de lattenbodem voor optimale geluidsdemping tijdens het rijden. De complete set omvat de elektrische componenten (motor), de mechanische componenten (frame, tractiekabel, enz.), alsmede de matras met luchtdoorlatende hoezen en kussens.
Afmetingen: 1853/1761x1400 mm
.| Lengte : | 185.3 cm |
| Breedte : | 140 cm |
| Lengte slaapoppervlak: | 181.3 cm |
| Breedte slaapoppervlak: | 140 cm |
| hoogte gesloten: | 11 cm |
| kleur: | Schwarz |
| Veerkracht: | 400 kg |
| Gewicht in kilogram: | 35 kg |
| voertuigtype: | Mercedes Benz Sprinter |
93023
M42193
1569001
930122
937982
61199
434386
93012
93010
57092
901186
57168
57185
59713
52228
64114
66420
660571
660575
93957
M400256
421751
58158
5250019
M32205
M46153
M53373
M53375
M141145
61027
61042
642004
642005