LED-Flexleuchte schw.USB
Cara Flexleuchte schwarz,2xUSB-C + 1xUSB Ladebuchse im Sockel
€ 32,90 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
- Artikelnr.: 83628
Weitere Spezifikationen: Nicht dimmbar meer
Weitere Spezifikationen:
- Nicht dimmbar
| vriendelijk: | Leseleuchte |
| Spanning: | 12 V |
| watt: | 1.9 W |
| Lengte: | 250 mm |
| kabellengte: | 0.2 m |
| kleur: | Schwarz |
| lichte kleur: | 4200 K |
| lichtstroom (lumen): | 182 lm |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
Verdere links naar "LED-Flexleuchte schw.USB"
52491
€ 9,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
832800
€ 13,90
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
83612
€ 51,90
*
3 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
3 direct leverbaar
83611
€ 42,90
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
830346
€ 26,90
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
83591
€ 44,95
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
83590
€ 45,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
83306
€ 67,50
*
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn
Beperkt beschikbaar
52491
€ 9,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar