- Met aanraakschakelaar
- Inclusief nachtlichtfunctie
- Dimbaar via de aanraakschakelaar
- 180 lumen
- 3000K
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 83187
Der Montagedurchmesser beträgt ca. 60 mm.
| vriendelijk: | Opbouwspot |
| Spanning: | 12 V |
| watt: | 2 W |
| materiële dekking: | Nikkel |
| kleur: | Zilver geborsteld |
| lichte kleur: | 3000 K |
| lichtstroom (lumen): | 180 lm |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Gewicht: | 230 g |
E6244
442202
75039
53269
520071
83426
936491
811764
811211
E6244
E10377
832771
442202
44221
44218
83466
821684L
811763
811762