LED-leeslampje 12V/1W Flexarm met USB + tuimelschakelaar
Armatuur met nachtverlichting
- 2,1A USB-aansluiting in de aansluiting
- Met blauw nachtlampje
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 832771
| vriendelijk: | Leeslampje |
| Spanning: | 10-14.4 V |
| watt: | 1 W |
| Lengte: | 140 mm |
| Hoogte: | 230 mm |
| Diameter in millimeters: | Ø 60 mm |
| materiële dekking: | Staal |
| kleur: | Chroom |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
83189
821674L
821672
930936
821621L
821611L
802091
91579
915542
915111
91356
83271
830321
820762L
81189
83604
M906883
M900212
813740
83189
83187
59699
90117
835492
83396
83379
83273
83157
81315
811762