CEE-ingangscontactdoos met magneetsluiting grijs los
CEE-ingangscontactdoos met magneetsluiting grijs
Verwittig mij wanneer het artikel leverbaar is.
€ 31,20 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
- Artikelnr.: 820376L
CEE-ingangscontactdoos met magnetische sluiting, grijs, los.meer
CEE-ingangscontactdoos met magnetische sluiting, grijs, los.
| Lengte: | 135 mm |
| Breedte: | 120 mm |
| boren: | Ø 95 mm |
| stoffelijk: | ABL |
| kleur: | Dunkelgrau |
| type stopcontact: | CEE Einspeisungssteckdose |
| deksel: | Ja |
| Spanning: | 230 V |
| stroomverbruik max.: | 16 A |
Verdere links naar "CEE-ingangscontactdoos met magneetsluiting grijs los"
821490
€ 12,95
*
3 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
3 direct leverbaar
820376
€ 31,90
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
SA583
€ 24,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
82149
€ 12,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
82140
€ 16,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
820382
€ 24,60
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
820378
€ 31,90
*
6 x beschikbaar in het centrale magazijn
6 beschikbaar
820375
€ 31,90
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
820374
€ 31,90
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
820171
€ 29,00
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
820116
€ 16,70
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar