CEE-wandcontactdoos, zwart met magnetische sluiting
CEE-Eingangs-Steckdose m.Magnetverschluss schwarz
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 820375L
| Installatie diepte: | 81.6 mm |
| Lengte: | 140 mm |
| Breedte: | 120 mm |
| boren: | Ø 95 mm |
| stoffelijk: | thermoplast |
| Opbouwmontage Inbouw: | Opbouw |
| kleur: | zwart |
| type stopcontact: | CEE-voedingsaansluiting |
| deksel: | jawel |
| Spanning: | 230 V |
| stroomverbruik max.: | 16 A |
Voor magnetische brandstofvulkleppen
83676
83670
814131
M31592
652523
65232
65102
61188
594960
294541
83676
820374