- Veelzijdig dankzij multifunctionele uitrusting
- Grillplaat met antiaanbaklaag
- Piëzo-ontsteking voor snelle ontsteking
€ 149,00 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn
Beperkt beschikbaar
- Artikelnr.: 914460
Der Party Grill® 400 CV Gaskocher ist eine multi-funktionale Alternative zu traditionellen...meer
Der Party Grill® 400 CV Gaskocher ist eine multi-funktionale Alternative zu traditionellen Kochern und kompakten Grillgeräten. Er im Nu vom Kocher zum Grill umfunktioniert und einfach zu reinigen.
| Type grill: | Gas barbecue |
| Vermogen in kW: | 2 kW |
| gasdruk mbar: | 50 mbar |
| Verbruik gas g / u: | 145 g/h |
| Type patroon: | Inschroefpatronen |
| ontsteking: | Piëzo |
| Diameter in millimeters: | Ø 360 mm |
| Gewicht in kilogram: | 2.84 kg |
| kleur: | blauw |
Verdere links naar "Party-Grill 400CV Kartusc"
1
E13731: Düse & Kartuschenanschlus
Düse & Kartuschenanschluss für 200 CV - 400 CV
Düse & Kartuschenanschluss für 200 CV - 400 CV
€ 21,99
Notwendiges Zubehör
Empfohlenes Zubehör
91412
Inhoud
0.24 kg
(€ 35,42
* / 1 kg)
€ 8,50
*
Artikel beperkt beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
Beperkt beschikbaar
Campingaz Deutschland GmbH
Ezetilstr. 5
35410 Hungen
DE
[email protected]
https://www.campingaz.com/de/
914462
€ 149,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
960204
€ 399,00
*
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn
Beperkt beschikbaar
914454
€ 149,00
*
5 x beschikbaar in het centrale magazijn
5 beschikbaar
914452
€ 219,00
*
9 x beschikbaar in het centrale magazijn
9 beschikbaar
91402
Inhoud
1.8 kg
(€ 44,42
* / 1 kg)
€ 79,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar