- Veelzijdig door multifunctionele apparatuur
- Anti-stick gecoate grillplaat
- Piëzo-ontsteking voor snelle inbedrijfstelling
€ 219,00 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
7 x beschikbaar in het centrale magazijn
7 beschikbaar
- Artikelnr.: 914452
Party Grill® 600 voor gebruik met een gaspatroon. Vermogen: 4.000 watt, gasverbruik: 290 g/h,...meer
Party Grill® 600 voor gebruik met een gaspatroon. Vermogen: 4.000 watt, gasverbruik: 290 g/h, kooktijd voor 1 l water: 3 min.50 sec.
| Type grill: | Gasgrill |
| Vermogen in kW: | 4 kW |
| gasdruk mbar: | 50 mbar |
| Verbruik gas g / u: | 290 g/h |
| ontsteking: | Piezo |
| Hoogte: | 990 mm |
| Diameter in millimeters: | Ø 520 mm |
| Gewicht in kilogram: | 10.72 kg |
| kleur: | Blau |
Verdere links naar "Gasbarbeque Party-Grill 600 met Wok functie - 30 mbar"
Campingaz Deutschland GmbH
Ezetilstr. 5
35410 Hungen
DE
[email protected]
https://www.campingaz.com/de/
914462
€ 149,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
914460
€ 149,00
*
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn
Beperkt beschikbaar
960204
€ 399,00
*
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn
Beperkt beschikbaar
914454
€ 149,00
*
5 x beschikbaar in het centrale magazijn
5 beschikbaar
91402
Inhoud
1.8 kg
(€ 44,42
* / 1 kg)
€ 79,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar