€ 937,00 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
- Artikelnr.: 71536
| Inhoud koelvak in l: | 38.4 l |
| Inhoud vriesvak in l: | 3.6 l |
| Inhoud in liters: | 42 l |
| Spanning: | 12/24 V |
| Stroomverbruik in W: | 31 W |
| Lengte: | 384 mm |
| Breedte: | 380 mm |
| Hoogte: | 532 mm |
| Gewicht in kilogram: | 18 kg |
| Positie van de compressor: | Versetzbar |
| kleur: | Schwarz |
Verdere links naar "Kompr.Kühlschrank C42P sc"
Vitrifrigo S.r.l.
Via Mazzini, 75
61022 Fraz. Montecchio - Vallefoglia (PU)
IT
[email protected]
www.vitrifrigo.com
713507
€ 669,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
713505
€ 519,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
713512
€ 449,00
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
71495
€ 2.558,50
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
71494
€ 2.558,50
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
71475
€ 1.375,00
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden