Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 71494
| Inhoud koelvak in l: | 170 l |
| Inhoud vriesvak in l: | 60 l |
| Inhoud in liters: | 230 l |
| Spanning: | 12/24 V |
| Stroomverbruik in W: | 65 W |
| Lengte: | 607 mm |
| Breedte: | 631 mm |
| Hoogte: | 1344 mm |
| Gewicht in kilogram: | 62 kg |
| Deurscharnier: | Links oder Rechts |
Vitrifrigo S.r.l.
Via Mazzini, 75
61022 Fraz. Montecchio - Vallefoglia (PU)
IT
[email protected]
www.vitrifrigo.com
713503
713507
814139
713514
713512
71495
71473
71475
71421
713842
71246
61199