- voor VW Caddy KR en LR....
- voor Citroen Berlingo + Peugeot Partner 2008 - 2017
- voor Renault Kangoo vanaf 2008 + MB Citan, voertuiglengte 4,32 m.
- voor Nissan NV 200 + NV 200E
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 13253
| Hoogte : | 9 cm |
| Lengte slaapoppervlak: | 195 cm |
| Breedte slaapoppervlak: | 130 cm |
| gesloten lengte: | 75 cm |
| breedte gesloten: | 130 cm |
| hoogte gesloten: | 31 cm |
| tas: | Nein |
| materiële dekking: | Polyester mit Polyurethan-Kaschierung |
| Kleur stof: | Schwarz |
| Gewicht in kilogram: | 38.149 kg |
Notwendiges Zubehör
13252
Empfohlenes Zubehör
46208
13252
13252
13505
13500
M37226
13250
13216
13507
13254
46208
17104
135011T
13251
13204
462080
372271
13230
13506
M31617
13206C
15104
13502
13206
132050
132040
93792
93012
110093
398181
57202
57204
660572
93958