- Fresh air for the bathroom and kitchen of your motorhome
- Ideal for small spaces
- Aerodynamically shaped outer dome
- High quality, shockproof and UV resistant
- Permanent ventilation
- Aluminum mosquito net included
Prices incl. VAT plus shipping costs
Order number: 36033Dieser Artikel kann nicht online bestellt werden, da er nur von geschultem Fachpersonal eingebaut werden kann. Gerne erstellen wir Ihnen ein Angebot inkl. Montage.
- Order number: 36033
Note: For fan retrofit on the roof hood Vent 28 F: Kit-Turob-Vent 28 F art. no. 36009.
| Fan: | Nein |
| forced ventilation: | Mit |
| lighting: | Nein |
| Cut-out dimension width: | 280 mm |
| Cut-out height: | 280 mm |
| External width : | 32 cm |
| External length : | 34 cm |
| External height : | 9 cm |
| Roof thickness: | 28-50-50 mm |
| Colour of inner frame: | Weiß |
| Weight: | 1.8 kg |
| color disc: | Weiß (Blickdicht) |
Flügelrad + Motor Vent 28/Turbo Vent 28
Öffnugsvorrichtung für Fiamma Dachhaube Vent 28
Handrad+Dichtung Dachhaube VENT 28
Rahmen+Moskitonetz Turbo Vent 28
Befestigungsstift Ersatzhaube Vent
Fiamma S.P.A.
Via San Rocco, 56
21010 Cardano al Campo
IT
[email protected]
https://www.fiamma.it/de/
360914
39827
440470
318021
M31880
50022
360754
360752
36024
36021
35910