- 8 cm high
- Cover removable and washable
- Foldable twice
- Carrying bag Art. 421750 sold separately
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 421748
The extra bed is assembled in a few steps: unfold in the cab, slide into position, adjust the front seats forward as far as possible, loop the passenger belt around the front of the bed and fasten for extra resistance.
- Folding mattress
- cover
Supply bag sold separately:
- Art. 421750
| Length: | 1520 mm |
| Width: | 700 mm |
| Height: | 80 mm |
| Weight: | 11 kg |
| colour: | Grau |
| Packing length: | 76 cm |
| Packing width: | 70 cm |
| Packing dimension height: | 16 cm |
Notwendiges Zubehör
Recommended Accessories
421750
463983
516817
372703
192170
21171001
90193
421744