Water tank MB Sprinter / VW LT from 1997 - 54 l
Underfloor left - Complete with cover - EV 1408
- With cleaning hole
- Delivery with lid
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 61047
| Content in litres: | 54 l |
| Length: | 1700 mm |
| Height: | 320 mm |
| Width: | 235 mm |
| Weight: | 6.4 kg |
| material: | PE |
| colour: | Anthrazit |
| installation site: | Unterflur links |
834512
M61061
57092
61084
57168
59713
64114
66420
660571
660575
93957
93958
M400256
61083
5250019
M32205
M36417
M51634
M53373
M53375
M141145
61042
642004
642005
316017
43459
E0088
753806
1569009
M42193
660522
M372340