Underfloor fresh and waste water tank VW T2/T3 - 60 l
Frisch- und Abwassertank VWT2 60l
- For fresh and waste water
- Made from polyethylene
- Anthracite
- Can be mounted on the underfloor
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 61002
| Content in litres: | 60 l |
| Length: | 1340 mm |
| Height: | 310 mm |
| Width: | 180 mm |
| Weight: | 5 kg |
| material: | PE |
| colour: | anthracite |
| installation site: | Underground |
61202
E5980
M61061
61202
M80132
611000
61004
E5980
801306
801160
801012
800075
61107
61012