- Top model among cassette toilets
- Holding tank on wheels and with folding handle for pulling
- Easy cleaning because mechanism in holding tank removable
- LED level indicator for holding tank and fresh water (not all models)
- 19.3 liter holding tank capacity
- Electric flushing
- Control opening left or right (in seat position)
- In easy to clean white plastic
- Light weight (8.5-10.3kg, depending on the version)
- Service throughout Europe
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 671101
| Width: | 670 mm |
| Depth: | 400 mm |
| Height: | 512 mm |
| Seat height: | 47.3 cm |
| material: | kunststoff |
| Weight: | 8.8 kg |
| Flushing water tank capacity: | 15 l |
| Holding tank capacity: | 13.3 l |
| colour: | Weiß |
| Voltage: | 12 V |
57092
53058
M532870
52056
612121
63113
57163
52663
671121
57076
57051
57034
57032
57030
57028
53228
52640
52010
52000
51103
10694S
E7178
91355