- With glass cover
- Built-in stove
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 70578
| Stove type: | Einbau-Kocher |
| Number of burners: | 2 |
| Power: | 2.8 kW |
| gas pressure: | 30 mbar |
| Gas consumption: | 204 g/h |
| ignition: | Manuell |
| Installation dimension depth: | 305 mm |
| Installation dimension width: | 505 mm |
| Depth: | 326 mm |
| Width: | 530 mm |
| Height: | 119 mm |
| Weight: | 5.5 kg |
| colour: | Metall |
| material: | Edelstahl |
| Material plate: | Glas |
Glasabdeckung fĂĽr Kocher 70567,70181,70183,70578,70579,70580
CARBEST Drehknopf verzinkt fĂĽr Gaskochfeld
CARBEST Stopper Glasplatte Carbest Kochfeld
CARBEST Thermoelement fĂĽr Gaskochfeld
CARBEST Gumminoppe fĂĽr Gitter Gaskochfeld
CARBEST Gitterrost fĂĽr Gaskochfeld
CARBEST ZĂĽndkerze fĂĽr Gaskochfeld
70805
70558
70557
M75125
753805
753825
M751080
M75117
914110
75301
751883
751741
75146
75129
75128
75121
751121
70307
46514
135011T