Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 853041
| aantal modules: | 1 |
| Diepte: | 1640 mm |
| Breedte: | 660 mm |
| Hoogte: | 35/55 mm |
| Kortsluitstroom (Isc): | 8.9 A |
| Open spanning (Voc): | 29.9 V |
| Gewicht in kilogram: | 12.5 kg |
| kleur: | Schwarz |
Dometic Mobile Power Germany GmbH
Hollefeldstr. 63
48282 Emsdetten
DE
[email protected]
https://www.buettner-elektronik.de
46050
M85100
M85006
M50000
467881
912372
398181
532311
400303
M85334
M85091
M53312
85227
61042
853022
467423
440683
440684
912643
650021
42151
81448
912986
32263
M853030
46054
832785
813992
318021
853010
81425
85261
802483
83591
500830