Verwittig mij wanneer het artikel leverbaar is.
- Draaiplateau voor Iveco Daily
€ 289,00 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
- Artikelnr.: 59675
Geschikt voor het volgende voertuig: Iveco Daily vanaf 2014 meer
Geschikt voor het volgende voertuig:
- Iveco Daily vanaf 2014
| voertuigtype: | Iveco dagelijks |
| bouwjaar van voertuigen: | 2014 |
| installatieplaats: | Bestuurderskant & passagierskant |
| Lengte: | 448 mm |
| Breedte: | 353 mm |
| Hoogte: | 37 mm |
| stoffelijk: | Staal |
| kleur: | zwart |
| Gewicht in kilogram: | 10.5 kg |
Verdere links naar "Draaibare console Iveco Daily van 2014 - bestuurders- en passagierszijde"
M37361
€ 69,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
150951
€ 529,00
*
1 x beschikbaar in het centrale magazijn
1 beschikbaar
465108
€ 259,00
*
5 x beschikbaar in het centrale magazijn
5 beschikbaar
595883
€ 368,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
470904
€ 479,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
59568
€ 220,00
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
59480
€ 310,00
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
594056
€ 1.060,00
*
7 x beschikbaar in het centrale magazijn
7 beschikbaar
59372
€ 1.199,00
*
2 x beschikbaar in het centrale magazijn
2 beschikbaar
36165
€ 809,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar