- Draaibaar met ca. 120°
- Met schakelaar 5 A
€ 102,00 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
- Artikelnr.: 63157
Eengreepsmengkraan kan ca. 120° worden gedraaid. Met schakelaar 5 A. Drukbestendig tot 5 bar....meer
Eengreepsmengkraan kan ca. 120° worden gedraaid. Met schakelaar 5 A. Drukbestendig tot 5 bar. Boring diameter 33 mm. Gewicht 300 g.
- 1 eenhendelmengkraan
| Hoogte: | 200 mm |
| Draaibereik: | 120 ° |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 5 A |
| uitschakeldruk (bar): | 5 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 300 g |
| kleur: | Schwarz matt |
| stoffelijk: | kunststoff |
Verdere links naar "Kookkraan LINNEA L Mat Zwart Keuken"
64061
€ 102,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
65169
€ 19,20
*
3 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
3 direct leverbaar
64058
€ 77,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
61054
€ 199,00
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
64061
€ 102,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
522141
Inhoud
2.2 pm
(€ 31,86
* / 1 pm)
€ 70,10
*
5 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
5 direct leverbaar