€ 47,95 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
- Artikelnr.: 63148
Tafelmengkraan met slangaansluiting 1/2" met schakelaar. Montagehoogte ca. 38mm en...meer
Tafelmengkraan met slangaansluiting 1/2" met schakelaar. Montagehoogte ca. 38mm en montagediameter ca. 27mm. Slangaansluiting 10mm.
| Uitlaathoogte:: | 38 mm |
| verbinding: | 10-12 mm Schlauch |
| Draad: | 1/2" |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 27 mm |
| Gewicht: | 150 g |
| kleur: | Chrom |
| stoffelijk: | kunststoff |
Verdere links naar "Eéngreeps mengkraan Trend A"
60136
€ 61,95
*
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn
Beperkt beschikbaar
520191
Inhoud
0.745 m²
(€ 100,60
* / 1 m²)
€ 74,95
*
10 x beschikbaar in het centrale magazijn
10 beschikbaar
63193
Inhoud
1 stk
€ 93,95
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
M653600
Inhoud
5 pm
(€ 2,18
* / 1 pm)
vanaf € 10,90
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
631178
€ 70,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
650549
€ 11,50
*
3 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
3 direct leverbaar
63126
€ 49,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
65035
€ 2,95
*
10 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
10 direct leverbaar
631341
€ 129,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63086
€ 128,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
630601L
€ 58,90
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar