- Elegant en modern ontwerp
- Messing bedieningshendel
- Fijne regeling van temperatuur en watertoevoer
- Schakelaar volledig waterdicht (IP67)
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 63135
- 1 eenhendelmengkraan
| Hoogte: | 134 mm |
| Lengte: | 150 mm |
| Uitlaathoogte:: | 100 mm |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 320 g |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
65023
65005L
620211L
E2941
929078
922198
81194
81174
631351
M31877
39832
35922
650559
63126
65103
63080
63069
630275
46050
E3392