- Elegant en modern beslag
- 40 mm totale hoogte
- Geschikt voor inbouw in spoelbakken met glazen afdekkingen
€ 58,90 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
- Artikelnr.: 630601L
Rechte, draaibare metalen uitloop. Met schakelaar. Boring 27 mm diameter. Gevouwen onder 40 mm...meer
Rechte, draaibare metalen uitloop. Met schakelaar. Boring 27 mm diameter. Gevouwen onder 40 mm hoog. Chroom.
- 1 eenhendelmengkraan, los
| Hoogte: | 240 mm |
| Draaibereik: | 90 ° |
| verbinding: | 10 mm Schlauch |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 27 mm |
| Gewicht: | 160 g |
| kleur: | Chrom |
Verdere links naar "EHM Trend chroom met schakelaar, los"
65169
€ 19,20
*
3 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
3 direct leverbaar
65164
€ 2,10
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
64056
€ 79,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63193
Inhoud
1 stk
€ 93,95
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
631178
€ 70,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63148
€ 47,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
631341
€ 129,95
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
63086
€ 128,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar