Vers- en afvalwatertank VWT2 60l
Frisch- und Abwassertank VWT2 60l
- Voor zoet water en afvalwater
- Gemaakt van polyethyleen
- Antraciet
- Kan op de ondervloer worden gemonteerd
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 61002
| Inhoud in liters: | 60 l |
| Lengte: | 1340 mm |
| Hoogte: | 310 mm |
| Breedte: | 180 mm |
| Gewicht in kilogram: | 5 kg |
| stoffelijk: | PE |
| kleur: | Anthrazit |
| installatieplaats: | Unterflur |
61202
E5980
61202
M80132
611000
61004
E5980
801160
801012
61107
61012
82203