Verwittig mij wanneer het artikel leverbaar is.
€ 179,00 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
- Artikelnr.: 660558
Weitere Spezifikationen: Maximale Anzahl der Nutzungen durch Defäkieren: 8-12 Nutzungen...meer
Weitere Spezifikationen:
- Maximale Anzahl der Nutzungen durch Defäkieren: 8-12 Nutzungen
- Maximale Anzahl der Nutzungen durch Urinieren: 10-20 Nutzungen
- Minimale Sitzhöhe: 306 mm
- Maximale Sitzhöhe: 436 mm
| Breedte: | 341 mm |
| Diepte: | 382 mm |
| Hoogte: | 314 mm |
| Stoelhoogte: | 43.6 cm |
| stoffelijk: | PP |
| Veerkracht: | 150 kg |
| Gewicht in kilogram: | 4.2 kg |
| Capaciteit vuilwatertank: | 6.5 l |
| kleur: | Weiß/Grau |
Verdere links naar "Trobolo WANDA GO V2"
Notwendiges Zubehör
Empfohlenes Zubehör
660554
€ 799,95
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
660502
€ 9,95
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
660500
€ 1.400,00
*
5 x beschikbaar in het centrale magazijn
5 beschikbaar