Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 83373
| vriendelijk: | Aufbauspot |
| Spanning: | 12 V |
| watt: | 2.4 W |
| Hoogte: | 18 mm |
| Diameter in millimeters: | Ø 75 mm |
| materiële dekking: | ABS |
| kleur: | Metall |
| lichte kleur: | 3000 K |
| lichtstroom (lumen): | 240 lm |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
M523012
M50000
833734
83589
52713
5210549
48104
48062
82055
83589
833734
83539
831584
830346
83676