LED Spot 12V Alu geborsteld, Touch-switch, 1,6W, 24LED, 1,6W, 24LED
LED-inbouwspots met led-inbouwspots
€ 18,50 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
- Artikelnr.: 831581
Deze LED-inbouwspot wordt gebruikt in Adria voertuigen.
12 Volt, 1,6 W, 24 LED's, geborsteld...meer
Deze LED-inbouwspot wordt gebruikt in Adria voertuigen.
12 Volt, 1,6 W, 24 LED's, geborsteld aluminium, 4000K, met touch-schakelaar, afmetingen: 65 x 65 x 20 x 20 mm, energie-efficiëntie A+.
12 Volt, 1,6 W, 24 LED's, geborsteld aluminium, 4000K, met touch-schakelaar, afmetingen: 65 x 65 x 20 x 20 mm, energie-efficiëntie A+.
| vriendelijk: | Inbouwspot |
| Spanning: | 12 V |
| watt: | 1.6 W |
| Hoogte: | 20 mm |
| Diameter in millimeters: | Ø 65 mm |
| materiële dekking: | Aluminium |
| kleur: | Metaal |
| lichte kleur: | 4000 K |
| aantal LED's: | 24 |
| Energie-efficiëntieklasse: | G |
Verdere links naar "LED Spot 12V Alu geborsteld, Touch-switch, 1,6W, 24LED, 1,6W, 24LED"
919277
€ 16,95
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
601290
€ 8,95
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
M83141
vanaf € 14,90
*
4 x beschikbaar in het centrale magazijn
4 beschikbaar
67101
€ 639,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
460033
€ 199,00
*
€ 174,00
*
Slechts 2 x beschikbaar in het centrale magazijn
Slechts 2 beschikbaar
E4977
€ 37,50
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
821682
€ 2,90
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar