- Rond opbouwlicht
- Bediening via touch-functie
€ 24,90 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Artikel beperkt beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
Beperkt beschikbaar
- Artikelnr.: 835491
Ronde armatuur met 2 fluorescerende kleuren. 12 witte LED's (204 lumen) of 6 blauwe LED's als...meer
Ronde armatuur met 2 fluorescerende kleuren. 12 witte LED's (204 lumen) of 6 blauwe LED's als noodverlichting. Vermogen 2,8 W. Beschermingsklasse IP 66.
Technische gegevens:
Energie-efficiëntieklasse: A+
Energieverbruik, bij 1000h werking: 2,8kWh/1000h
Geschat vermogen: 2,8W
Helderheid / lichtstroom: 204lm
Lumineuze verf: Warm wit
Lumineuze verf: 3000K
CRI (Ra): min. 80 Ra
Levensduur: 25.000 h
Aantal schakelcycli: 30000
Opwarmtijd (95%): <1 s
Dimbaar: geen
Lampen vervangbaar / Basis: geen
Afmetingen: Ø 69 x H 10mm
Lampkwikgehalte: 0,0mg
Lamp-voeding: 12 volt DC-spanning
Technische gegevens:
Energie-efficiëntieklasse: A+
Energieverbruik, bij 1000h werking: 2,8kWh/1000h
Geschat vermogen: 2,8W
Helderheid / lichtstroom: 204lm
Lumineuze verf: Warm wit
Lumineuze verf: 3000K
CRI (Ra): min. 80 Ra
Levensduur: 25.000 h
Aantal schakelcycli: 30000
Opwarmtijd (95%): <1 s
Dimbaar: geen
Lampen vervangbaar / Basis: geen
Afmetingen: Ø 69 x H 10mm
Lampkwikgehalte: 0,0mg
Lamp-voeding: 12 volt DC-spanning
| vriendelijk: | Aufbauspot |
| Spanning: | 12 V |
| watt: | 1.9 W |
| Hoogte: | 10 mm |
| Diameter in millimeters: | Ø 69 mm |
| kleur: | Silber |
| lichte kleur: | 3000 K |
| lichtstroom (lumen): | 192 lm |
| aantal LED's: | 18 |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Levensduur in h: | 25000 h |
Verdere links naar "LED 12V Light Mini Slim Down Light Ø 69 mm, H 9,6 mm"
831582
€ 10,90
*
Artikel beperkt beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
Beperkt beschikbaar
83579
€ 24,00
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
83271
€ 11,90
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar