Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 811761
| boren: | Ø 27.8 mm |
| Opbouwmontage Inbouw: | unterputz |
| kleur: | Schwarz |
| type stopcontact: | USB-A |
| deksel: | nein |
| Spanning: | 12 V |
| stroomverbruik Ø: | 5 A |
| stroomverbruik max.: | 5 A |
810221
M19220
801312
533891
810154
11004
83676
83670
83145L
831003
82999
82984
82983
821671
82167
820764
811762
81141
811762
811771
811770
811213
810221
M318500
46050
833871
83172
83145L
831003
82999
82984
82983
811763