- Voor het opladen van GEL / AGM / loodzuur / LiFePO4 accu's
- DIP-schakelaar voor het selecteren van het batterijtype
- 3-fasen laadprogramma
- GeĂŻntegreerde beschermingsmechanismen
- Bijzonder stil en efficiënt ventilatormechanisme, temperatuurgeregeld
- Aluminium behuizing in een elegant ontwerp (mat antraciet)
€ 129,00 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
- Artikelnr.: 802803
Opmerking: Productafmetingen plus ca. 30 mm lengte voor de aansluitpolen van de batterij.meer
Opmerking: Productafmetingen plus ca. 30 mm lengte voor de aansluitpolen van de batterij.
| Ingangsspanning : | 180-240 V |
| Uitgangsspanning : | 14.6 V |
| Aantal laaduitgangen: | 1 |
| aantal LED's: | 4 |
| Lengte: | 265 mm |
| Breedte: | 150 mm |
| Hoogte: | 80 mm |
| Gewicht in kilogram: | 3.2 kg |
Verdere links naar "PowerLoad Oplader - 40A"
81473
€ 1.290,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
85227
€ 219,00
*
Slechts 7 x beschikbaar in het centrale magazijn
Slechts 7 beschikbaar
82264
€ 769,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
82262
€ 369,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
713507
€ 669,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
80287
€ 189,00
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
57162
€ 119,00
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
620601
€ 19,90
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
434591
€ 303,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
990163
Inhoud
50.625 pm
(€ 0,32
* / 1 pm)
€ 16,20
*
10 x beschikbaar in het centrale magazijn
10 beschikbaar
820378
€ 31,90
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar