- 8 cm hoog
- Hoes afneembaar en wasbaar
- 2-voudig opvouwbaar
- Draagtas art. 421750 apart verkrijgbaar
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 421748
Het extra bed is in een paar stappen in elkaar gezet: uitklappen in de cabine, in positie schuiven, de voorstoelen zover mogelijk naar voren zetten, de passagiersgordel om de voorkant van het bed lussen en vastmaken voor extra weerstand.
Afmetingen open (L x B x H): 1520 x 700 x 80 mm
Afmetingen ingeklapt (L x B x H): 760 x 700 x 160 mm
.- Vouwmatras
- hoes
Draagtas apart verkrijgbaar:
- Art. 421750
| Lengte: | 1520 mm |
| Breedte: | 700 mm |
| Hoogte: | 80 mm |
| Gewicht in kilogram: | 11 kg |
| kleur: | Grau |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 76 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 70 cm |
| Hoogte verpakking: | 16 cm |
Notwendiges Zubehör
Empfohlenes Zubehör
421750
463983
516817
372703
192170
90193
421744