- Ideaal voor VW Transporter korte wielbasis vanaf 1996
- Koepeldak tegen waterzakken
- Dak met 2 diagonale glasvezelpalen
- Royaal gevoel van ruimte
- Kleine verpakking
- Zakken met klittenband in de hoeken voor het eenvoudig inbrengen van de glasvezelstaven
- Comfortabele stahoogte
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 900151
| kleur: | Hellgrau/Anthrazit/Lime |
| Breedte : | 260 cm |
| Diepte : | 240 cm |
| Verpakkingsgrootte Ø: | 16 cm |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 90 cm |
| Gewicht in kilogram: | 5.5 kg |
| stoffelijk: | 210D Oxford Polyester |
| Waterkolom: | 2000 mm |
| Keder diameter A: | Ø 5 mm |
| Keder diameter B: | Ø 8 mm |
Notwendiges Zubehör
Empfohlenes Zubehör
900148
900154
900154
441784
94824
94107
919262
915925
900148
900169
900159
41091
71645
37393
47072
713514
M461301
45847
37004
M650002
37306
46168
47905
M37432
M37472
M900155
M900575
462068
94982
652510
642011
58151
58118
42174
936933
900152
900148