Draaikrans VW T5, zwart, H 210mm
Draaivoet VW T5
- Met een laag bedekt poeder
- H210mm
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 59594
| voertuigtype: | VW T5/T6 |
| installatieplaats: | Beifahrerseite |
| Lengte: | 430 mm |
| Breedte: | 430 mm |
| Hoogte: | 210 mm |
| stoffelijk: | Stahl |
| kleur: | Schwarz |
| Gewicht in kilogram: | 16.8 kg |
Kappe/Griff fĂĽr Drehsockel VW T5/T6
Aguti Produktentwicklung & Design GmbH
Bildstock 18/3
88085 Langenargen
DE
[email protected]
www.aguti.de
59593
11009
90117
11706
M19220
48182
110093
59332
426714
515804
M52025
59107
13263
M19202
M31619
59101
42697
1053740R
70549
59593
59498
520262
520191
520161
52016
52012
462691
46208
443651
433012
19245
922193
81565