- de zwenkbeugel is slechts 25,5mm hoog
- Nog steeds volledige hoofdruimte
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
- Artikelnr.: 59499
De zwenkbeugel kan alleen worden geïnstalleerd als er geen batterij onder de stoel zit. Een handremdaling (59616) is vereist voor de bestuurderszijde.
Für die Montage im VW Multivan:
Die Konsole passt auf die originalen Befestigungspunkte, allerdings muss beim Multivan mit Sitzhöhenverstellung die Verkleidung angepasst werden, da der Sitz sich sonst nur in der höchsten Position drehen lässt.
- 1 zwenkbeugel
- Bevestigingsmateriaal
- Instructies
| voertuigtype: | VW T5/T6 |
| bouwjaar van voertuigen: | 2003- |
| installatieplaats: | Beifahrerseite |
| Lengte: | 425 mm |
| Breedte: | 440 mm |
| Hoogte: | 25.5 mm |
| kleur: | Schwarz |
| Gewicht in kilogram: | 15 kg |
Sportscraft Fahrzeugtechnik GmbH
Maistr. 45
80337 München
DE
[email protected]
http://www.sportscraft.de/
660102
59498
19245
59498
110093
594961
59699
59593
59496