- Hoge bouwstandaard en kwaliteit
- Geïntegreerde compressoreenheid
- Verwisselbare deur - kan rechts of links worden gemonteerd
- Met Airlock magnetische sluiting
- Geïntegreerd vriesvak
- Ventilatiestandfunctie ventileert en voorkomt schimmelgroei wanneer de koelkast niet in gebruik is
€ 977,00 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
- Artikelnr.: 71424
De Vitrifrigo koel-vriescombinatie die aan alle ruimte- en capaciteitseisen voldoet: Hij is...meer
De Vitrifrigo koel-vriescombinatie die aan alle ruimte- en capaciteitseisen voldoet: Hij is ergonomisch, stil, intuïtief en veilig en garandeert het beste comfort in je VW T6 of T5.
Opmerking: Deze koelkast is alleen bedoeld voor inbouw in voertuigen.
Opmerking: Het installatieframe moet apart worden besteld.
| Inhoud koelvak in l: | 35.4 l |
| Inhoud vriesvak in l: | 3.6 l |
| Inhoud in liters: | 39 l |
| Spanning: | 12/24 V |
| Stroomverbruik in W: | 31 W |
| Verbruik kWh / 24 uur: | 0.219 |
| Lengte: | 415 mm |
| Breedte: | 390 mm |
| Hoogte: | 547 mm |
| Gewicht in kilogram: | 17 kg |
| Deurscharnier: | Links oder Rechts |
| Positie van de compressor: | Nicht versetzbar |
| kleur: | Schwarz |
Verdere links naar "Compressor koelkast C39i - 39 l - Zwart"
1
E12058: Gefrierfachklappe C39i
Gefrierfachklappe Kühlschrank C39/LT45/LT75
Gefrierfachklappe Kühlschrank C39/LT45/LT75
€ 40,00
1
E13119: Thermostat f.Kühlschrank
Thermostat für Kühlschrank C39i
Thermostat für Kühlschrank C39i
€ 56,00
Notwendiges Zubehör
Empfohlenes Zubehör
71452
€ 85,95
*
3 x beschikbaar in het centrale magazijn
3 beschikbaar
Vitrifrigo S.r.l.
Via Mazzini, 75
61022 Fraz. Montecchio - Vallefoglia (PU)
IT
[email protected]
www.vitrifrigo.com
81452
€ 749,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
71426
€ 807,00
*
Slechts 4 x beschikbaar in het centrale magazijn
Slechts 4 beschikbaar
71402
€ 1.219,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
71223
€ 1.438,00
*
Slechts 4 x beschikbaar in het centrale magazijn
Slechts 4 beschikbaar
71220
€ 1.129,00
*
Slechts 1 x beschikbaar in het centrale magazijn
Slechts 1 beschikbaar