- Deksel inbegrepen
- Temperatuurbereik +10 °C tot +1 °C
- Thermostaat (standaard) Temperatuurregeling met innovatieve membraan-LED digitale thermostaat
€ 879,00 *
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
- Artikelnr.: 71561
| Inhoud koelvak in l: | 34 l |
| Inhoud in liters: | 34 l |
| Spanning: | 12/24 V |
| Stroomverbruik in W: | 28 W |
| temperatuurbereik: | +10 °C bis +1 °C °C |
| Lengte: | 244 mm |
| Breedte: | 444 mm |
| Hoogte: | 714 mm |
| Gewicht in kilogram: | 15 kg |
| Positie van de compressor: | Versetzbar |
| kleur: | Grau |
Verdere links naar "Koelbox bovenlader TL35 - 35 l"
Vitrifrigo S.r.l.
Via Mazzini, 75
61022 Fraz. Montecchio - Vallefoglia (PU)
IT
[email protected]
www.vitrifrigo.com
71440
€ 579,00
*
niet op voorraad, kan besteld worden
kan besteld worden
67990
€ 695,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
M714102
€ 499,00
*
€ 449,00
*
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn
Beperkt beschikbaar
713544
€ 349,00
*
1 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
1 direct leverbaar
71449
€ 249,00
*
2 x beschikbaar in Bochum. Direct verzendklaar
2 direct leverbaar
71457
€ 349,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
714491
€ 279,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar
71177
€ 1.025,00
*
Artikelen beschikbaar in het centrale magazijn
Verzendklaar