- Ventilation and deaeration with open outer hood
- Roof fan with closed outer hood
- Protection from rain even when open
- Patented, impact-resistant and UV-resistant outer hood
- Temperature selection through electronic thermostat
- Remote control or manual control(in case of power failure)
- Can be supplemented with a blackout blind (with or without LED lighting)
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 398192
- roof light
- 12 V ball bearing motor
- opening lever
- mosquito net
- remote control
- manual control
- fastening material
- assembly instructions
| Fan: | Ja |
| lighting: | Nein |
| Cut-out dimension width: | 356 mm |
| Cut-out height: | 356 mm |
| External width : | 40.8 cm |
| External length : | 58.6 cm |
| External height : | 13.2 cm |
| Roof thickness: | 25-90-90 mm |
| Colour of inner frame: | Weiß |
| Weight: | 6 kg |
| color disc: | Smoke |
Dichtung für MaxxFan Deluxe
Spare part 10-20281K-1AF
MaxxFan Fernbedienung
Roof Flange 40 cm Opening 10-20210K-40
Platine (PCB) MaxxFan Deluxe
Keypad MaxxFan Deluxe
MaxxFan replacement hood
Round Interior Screen white
Notwendiges Zubehör
Recommended Accessories
398198
AIRXCEL EUROPE
Via apollonio 11
36061 Bassano del Grappa (VI)
IT
[email protected]
https://airxcel.eu/de/
398194
398194
374143
E6654
M32200
M32205
M31530
3181012
M318902
M3180002
M319112
M37449
374170
713506
440470
462723
M50015
39836
39833
39832
M31130
M31120
M31344
M316190
M318500
M31910
71457
713572
M31619
M316501
398193
398191
52030