Ventilation grille for VW T6.1 - sliding window right
Exclusive structure anthracite window grille - For original window
- Window grille in exclusive structure anthracite
- For original windows
€169.00 *
Prices incl. VAT plus shipping costs
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
- Order number: 461634
Ventilation grille for sliding window right for VW T6.1 from year of manufacture 10/2019.... more
Ventilation grille for sliding window right for VW T6.1 from year of manufacture 10/2019. Execution in exclusive structure and complete circumferential rubber piping for perfect sealing of the window in anthracite.
Note: Only for original windows.
| vehicle type: | VW T6.1 |
| vehicle manufacturing year: | 10-2019 |
| installation site: | schiebefenster-rechts |
| Length: | 490 mm |
| Width: | 490 mm |
| material: | Aluminum |
| colour: | anthracite |
| Weight: | 1.6 kg |
Related links to "Ventilation grille for VW T6.1 - sliding window right"
M461631
€169.00
*
1 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
1 immediately available
37391
€545.00
*
2 x available at the central warehouse
2 available
M46144
From €105.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
373943
€615.00
*
5 x available at the central warehouse
5 available
373941
€615.00
*
4 x available at the central warehouse
4 available
461633
€169.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
M31590
From €196.50
*
1 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
1 immediately available
M461600
€169.00
*
€152.00
*
Only 1 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
Only 1 immediately avilable
461733
€289.00
*
5 x available at the central warehouse
5 available