- Rotating toilet with electric flush
- Display when holding tank is full
- High quality plastic
Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 67101
Further specifications:
- Flush water supply: via on-board tank
- Mounting direction service door 3: portrait or landscape format.
Note: Please order service door extra
| Width: | 365 mm |
| Depth: | 580 mm |
| Height: | 495 mm |
| Seat height: | 49.2 cm |
| material: | plastic |
| Weight: | 6.8 kg |
| Rinse water level indicator: | Nein |
| Waste-holding tank level indicator: | Ja |
| Holding tank capacity: | 18 l |
| colour: | whitely |
WC-Sitz mit Deckel C220 weiß
SC220 BOWL ASSEMBLING WHITE
SC220 Flush Tube white
Notwendiges Zubehör
Recommended Accessories
67123
M315002
15096
67121
61199
67106
67105
67102
61490
60007
600031