Please inform me as soon as the product is available again.
€179.00 *
Prices incl. VAT plus shipping costs
not in stock, can be ordered
can be ordered
- Order number: 660558
Weitere Spezifikationen: Maximale Anzahl der Nutzungen durch Defäkieren: 8-12 Nutzungen... more
Weitere Spezifikationen:
- Maximale Anzahl der Nutzungen durch Defäkieren: 8-12 Nutzungen
- Maximale Anzahl der Nutzungen durch Urinieren: 10-20 Nutzungen
- Minimale Sitzhöhe: 306 mm
- Maximale Sitzhöhe: 436 mm
| Width: | 341 mm |
| Depth: | 382 mm |
| Height: | 314 mm |
| Seat height: | 43.6 cm |
| material: | PP |
| Resilience: | 150 kg |
| Weight: | 4.2 kg |
| Holding tank capacity: | 6.5 l |
| colour: | Weiß/Grau |
Related links to "Trobolo WANDA GO V2"
Notwendiges Zubehör
Recommended Accessories
660502
€9.95
*
not in stock, can be ordered
can be ordered
660500
€1,400.00
*
5 x available at the central warehouse
5 available