Please inform me as soon as the product is available again.
- Turntable for Iveco Daily
€289.00 *
Prices incl. VAT plus shipping costs
not in stock, can be ordered
can be ordered
- Order number: 59675
Suitable for the following vehicle: Iveco Daily from 2014 more
Suitable for the following vehicle:
- Iveco Daily from 2014
| vehicle type: | Iveco Daily |
| vehicle manufacturing year: | 2014- |
| installation site: | Fahrerseite & Beifahrerseite |
| Length: | 448 mm |
| Width: | 353 mm |
| Height: | 37 mm |
| material: | Stahl |
| colour: | Schwarz |
| Weight: | 10.5 kg |
Related links to "Swivel console Iveco Daily from 2014 - driver and passenger side"
M37361
€69.95
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
150951
€529.00
*
not in stock, can be ordered
can be ordered
465108
€259.00
*
5 x available at the central warehouse
5 available
595883
€368.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
470904
€479.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
59568
€220.00
*
not in stock, can be ordered
can be ordered
59480
€310.00
*
not in stock, can be ordered
can be ordered
594056
€1,060.00
*
6 x available at the central warehouse
6 available
59372
€1,199.00
*
1 x available at the central warehouse
1 available
36165
€809.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment