Prices incl. VAT plus shipping costs
- Order number: 915111
Overall height 8cm, weight 1.1kg, L45 x W16cm. Load capacity 4t per axle. Price per pair.
| Length: | 450 mm |
| Width: | 160 mm |
| Height: | 80 mm |
| Resilience: | 4000 kg |
| material: | kunststoff |
| colour: | Schwarz |
| bag: | Nein |
| Weight: | 1.09 kg |
FROLI GmbH & Co.KG
Liemker Sraße 27
33758 Schloß Holte - Stukenbrock
DE
[email protected]
https://www.froli.com/shop/
M31619
832771
75100
929077
929075
91943
915542
915072
9105491
914992
706106
910579
911541
9105473
706626
912163
910574
41061
91862
91252
912458
912036
910167
9101331