- Marine grade stainless steel
- High quality manufacturing and quality
- Flexible installation
€179.00 *
Prices incl. VAT plus shipping costs
7 x available at the central warehouse
7 available
- Order number: 704960
A versatile stainless steel cooktop for a variety of uses. The most compact built-in cooktop with... more
A versatile stainless steel cooktop for a variety of uses. The most compact built-in cooktop with one burner available in the CAN range.
| Stove type: | Einbau-Kocher |
| Number of burners: | 1 |
| Power: | 2 kW |
| gas pressure: | 30 mbar |
| Gas consumption: | 146 g/h |
| ignition: | Manuell |
| Depth: | 325 mm |
| Width: | 290 mm |
| Height: | 120 mm |
| Weight: | 1.2 kg |
| colour: | Chrom hochglanz |
| material: | Edelstahl |
Related links to "Built-in stove 1 flame - PC1320-S"
AIRXCEL EUROPE
Via apollonio 11
36061 Bassano del Grappa (VI)
IT
[email protected]
https://airxcel.eu/de/
70576
€222.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
70577
€232.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
11113B
€2,099.00
*
Item is custom made, delivery time about
approx.
70494
€299.00
*
Items limited available at the central warehouse
Limited available
135011T
€4,115.00
*
Item is custom made, delivery time about
approx.